banner

Onderstaande data zijn onder voorbehoud van wijzigingen.

Datum Activiteit Klas
begin eind
Donderdag 4 oktober 2018 Studiemiddag docenten, vanaf 14.00 uur
Dinsdag 9 oktober 2018 Samen aan Zet  deel 1, aanvang 19.30 uur 5H, 5H-IB
Woensdag 10 oktober 2018 Samen aan Zet ) deel 1, aanvang 19.30 uur 6A, 6A-IB
Donderdag 18 oktober 2018 Samen aan Zet  deel 1, aanvang 19.30 uur 4M
Donderdag 11 oktober 2018 Donderdag 18 oktober 2018 Uitwisseling Frankrijk (Nederland)  3HT
Vrijdag 12 oktober 2018 Brugklasdisco klas 1
Vrijdag 12 oktober 2018 Publicatie Capellen Nieuws nr. 2
Maandag 15 oktober 2018 Vrijdag 19 oktober 2018 Excursie Tsjechië 3M, 3H, 3HT2 en 3A, 3AT
Maandag 15 oktober 2018 Vrijdag 19 oktober 2018 Uitwisseling Slovenië (Nederland) 4AT
Donderdag 18 oktober 2018 Samen aan Zet deel 1, aanvang 19.30 uur 4M
Vrijdag 19 oktober 2018 LO-activiteit, outdoor
Maandag 22 oktober 2018 Vrijdag 26 oktober 2018 Herfstvakantie
Maandag 29 oktober 2018 Samen aan Zet  deel 2, aanvang 19.30 uur 4M
Woensdag 31 oktober 2018 Samen aan Zet  deel 2, aanvang 19.30 uur 5H, 5H-IB
Woensdag 31 oktober 2018 Excursie Rijksmuseum Kunst bovenbouw
Woensdag 31 oktober 2018 Zwolse VO markt, 16.00 – 20.00 uur
Donderdag 1 november 2018 Samen aan Zet ) deel 2, aanvang 19.30 uur 6A, 6A-IB
Donderdag 1 november 2018 Introductie loopbaanbegeleiding , aanvang 19.30 uur 3A. 3AT
Donderdag 8 november 2018 Woensdag 14 november 2018 Toetsweek blok 1 klas 4, 5 en 6
Donderdag 8 november 2018 Onderwijsbeurs IJsselhallen
Vrijdag 9 november 2018 Uitreiking IB-diploma’s, aanvang 19.30 uur
Vrijdag 9 november 2018 Onderwijsbeurs IJsselhallen
Vrijdag 9 november 2018 Open Dag Windesheim, 13.00-21.00 uur
Dinsdag 13 november 2018 Voorlichtingsavond tweetalig voor groep 8 en ouders, aanvang 19.00 uur
Vrijdag 16 november 2018 Publicatie Capellen Nieuws nr. 3
Vrijdag 16 november 2018 Wiskunde B-dag 5A
Vrijdag 16 november 2018 Wiskunde Alympiade
Zondag 18 november 2018 Vrijdag 23 november 2018 PWS Zweden
Dinsdag 20 november 2018 Introductie loopbaanbegeleiding , aanvang 19.30 uur 3H, 3HT
Donderdag 22 november 2018 Algemene voorlichtingsavond voor groep8 en ouders, aanvang 19.00 uur
Vrijdag 23 november 2018 Bezoek Windesheim 4H
Vrijdag 23 november 2018 Regio finale First lego League klas 3 IDX
Vrijdag 23 november 2018 Oud leerlingen markt, vanaf 14.00 uur
maandag 26 november 2018 Rapportvergaderingen
Dinsdag 27 november 2018 Studiemiddag docenten, Rapportvergaderingen
donderdag 29 november 2018 Rapportvergaderingen
Dinsdag 4 december 2018 Examen  Theater 5H
Woensdag 5 december 2018 Sinterklaasfeest
Donderdag 6 december 2018 Oudermiddag/avond vanaf 16.00 uur
Maandag 10 december 2018 Samen aan zet, deel 4, 19.30 uur 5H, 6A
Dinsdag 11 december 2018 Oudermiddag/avond vanaf 16.00 uur
Maandag 17 december 2018 Donderdag 20 december 2018 Sectorwerkstuk 4M
Dinsdag 18 december 2018 Profielwerkstukavond , vanaf 18.00 uur 6A, 6A-IB
Donderdag 20 december 2018 Publicatie Capellen Nieuws nr. 4
Donderdag 20 december 2018 Kerstlunch
Donderdag 20 december 2018 Kerstgala
Vrijdag 21 december 2018 Leerlingen vrij
Maandag 24 december 2018 Vrijdag 4 januari 2019 Kerstvakantie
vrijdag 11 januari 2019 Deadline inschrijven inhaal- en herkansingen toetsweek 1
Zaterdag 12 januari 2019 Open Huis, 9.30 – 13.30 uur
Maandag 14 januari 2019 Studiemiddag docenten
Donderdag 17 januari 2019  Woensdag 23 januari 2019 Toetsweek blok 2 klas 4, 5 en 6
Dinsdag 22 januari 2019 Voorlichtingsavond algemeen en tweetalig voor groep 8 en ouders, aanvang 19.00 uur
Maandag 28 januari 2019 Inhaal- en herkansing toetsen blok 1, vanaf 8.30 uur
Maandag 28 januari 2019 Informatieavond LOB + profielkeuze, aanvang 19.30 uur 3H, 3HT
Woensdag 30 januari 2019 Proeflessen Tweetalig onderwijs, groep 8, 14.00 uur
Vrijdag 1 februari 2019 Publicatie Capellen Nieuws nr. 5
Vrijdag 1 februari 2019 SSZ toernooi: Volleybal
Vrijdag 1 februari 2019 Vrijdag 8 februari 2019 Uitwisseling naar Frankrijk 3HT
Dinsdag 5 februari 2019 Informatieavond sectorkeuze, aanvang 19.30 uur 2M, 2MT
Woensdag 6 februari 2019 Regionale voorlichting HBO
Donderdag 7 februari 2019 Blacklightvolleybal, Aanvang 19.30 uur
Vrijdag 8 februari 2019 Regionale voorlichting WO, CCC 4A
Maandag 11 februari 2019 Informatieavond sectorkeuze, aanvang 19.30 uur 3M
Dinsdag 12 februari 2019 Profiel werkstuk presentaties, vanaf 15.00 uur 5H
Woensdag 13 februari 2019 Proeflessen Talentstromen, groep 8, 14.00 uur
Woensdag 13 februari 2019 Informatieavond profielkeuze met leerlingen en ouders, aanvang 19.30 uur 3A, 3AT
Maandag 18 februari 2019 Vrijdag 22 februari 2019 Voorjaarsvakantie
Donderdag 28 februari 2019 Ouderavond gesprekken, vanaf 18.00 uur
Maandag 4 maart 2019 Ouderavond gesprekken, vanaf 18.00 uur
Vrijdag 8 maart 2019 Publicatie Capellen Nieuws nr. 6
Donderdag 14 maart 2019 Beroepenavond, locatie Meander College 4H, 4H-IB, 4A, 4AT
Vrijdag 15 maart 2019 Deadline inschrijven inhaal- en herkansingen toetsweek 2
Donderdag 21 maart 2019 Woensdag 27 maart 2019 Toetsweek blok 3 klas 3H(T), 4, 5 en 6
Dinsdag 26 maart 2019 Little Victorians brugklas TTO Brugklas TTO
Vrijdag 29 maart 2019 World War 1 Poets 4H-IB
Maandag 1 april 2019 Inhaal- en herkansingstoetsen blok 2 klas 4, 5 en 6
Woensdag 3 april 2019 Studiemiddag docenten
Woensdag 3 april 2019 Informatieavond examenkandidaten, aanvang 19.00 uur 5H
Woensdag 3 april 2019 Informatieavond examenkandidaten, aanvang 19.30 uur 4M
Vrijdag 5 april 2019 SSZ toernooi: Unihockey
Vrijdag 5 april 2019 World War 1 Poets 4AT
Dinsdag 9 april 2019 Inhaal- en herkansingtoetsen blok 3 4M, 5H, 6A
Woensdag 10 april 2019 Donderdag 11 april 2019 Musicals theaterstroom en muziekstroom klas 2 en 3
Donderdag 11 april 2019 Zaterdag 13 april 2019 MEP Overijssel
Donderdag 11 april 2019 Little Victorians 1AHT1, 1AHT2
Vrijdag 12 april 2019 Schoolhockey competitie
Vrijdag 12 april 2019 Afsluitingsfeest examenkandidaten
Maandag 15 april 2019 Donderdag 18 april 2019 Examentraining deel 1 4M, 5H, 6A
Maandag 15 april 2019 Dinsdag 16 april 2019 Musicals theaterstroom en muziekstroom Klas 2 en 3
Maandag 15 april 2019 Dinsdag 16 april 2019 Celebrations Brugklas TTO
Donderdag 18 april 2019 Capellen Nieuws nr. 7
Vrijdag 19 april 2019 Goede Vrijdag, leerlingen vrij
Maandag 22 april 2019 Vrijdag 3 mei 2019 Meivakantie
Maandag 6 mei 2019 Dinsdag 7 mei 2019 Examentraining deel 2 4M, 5H, 6A
Donderdag 9 mei 2019 Woensdag 22 mei 2019 Examen 2019 tijdvak 1 4M, 5H, 6A
Woensdag 15 mei 2019 MR- vergadering, 19.30 uur
Donderdag 16 mei 2019 Vrijdag 17 mei 2019 Athenespelen 2019
Donderdag 30 mei 2019 Vrijdag 31 mei 2019 Hemelvaart verlof
Maandag 3 juni 2019 Vrijdag 7 juni 2019 Excursie York/Newcastle Brugklas TTO
Dinsdag 4 juni 2019 Festival Woest Klas 2
Maandag 10 juni 2019 Tweede Pinksterdag
Woensdag 12 juni 2019 Uitslag Examen tijdvak 1
Vrijdag 14 juni 2019 Puplicatie Capellen Nieuws nr. 8
Maandag 17 juni 2019 Donderdag 20 juni 2019 Examen 2019 tijdvak 2 4M, 5H, 6A
Vrijdag 21 juni Atletiekdag Klas 3
Maandag 24 juni 2019 Vrijdag 28 juni 2019 Toetsweek blok 4 Alle klassen
Donderdag 27 juni 2019 MR- vergadering, 19.30 uur
Vrijdag 28 juni 2019 Uitslag examen tijdvak 2
Maandag 1 juli 2019 Inhalen blok 4 klas 4, 5 en 6
Maandag 1 juli 2019 Inhalen toetsen Klas 1, 2 en 3
Maandag 1 juli 2019 Sportdag klas 1 Klas 1
Dinsdag 2 juli 2019 In halen- en herkansingstoetsen blok 3 klas 4 en 5
Dinsdag 2 juli 2019 Sportdag Klas 2
Dinsdag 2 juli 2019 Diploma-uitreiking , aanvang 19.30 uur 6A
Woensdag 3 juli 2019 Toetsenbespreken Klas 4H, 4A, 5A
Woensdag 3 juli 2019 Diploma-uitreiking , aanvang 19.30 uur 5H
Donderdag 4 juli 2019 Diploma-uitreiking , aanvang 19.30 uur 4M
Donderdag 4 juli 2019 Sportdag Klas 3 en hoger
Vrijdag 5 juli 2019 Herkansen ST- toetsen blok 4 Klas 4H, 4A, 5A
Donderdag 11 juli 2019 Publicatie Capellen Nieuws nr. 9
Maandag 15 juli 2019 Vrijdag 23 augustus 2019 Zomervakantie