banner
De informatieavond van de Van der Capellen scholengemeenschap voor basisschoolleerlingen en hun ouders, verzorgers gaat door. We starten dinsdagavond 16 november om 19:00 uur met het programma.
We zijn erg blij dat we leerlingen van de basisscholen en hun ouder, verzorger mogen ontvangen op onze school. We bieden een gevarieerd programma waarin leerlingen lesjes kunnen volgen en ouders, verzorgers informatie krijgen over onder andere de visie van de school, het thuiswerkarme onderwijs en de Capellen English Academy.
We houden ons bij deze informatieavond aan de coronarichtlijnen van de Rijksoverheid. We proberen daarom een veilige afstand aan te houden. We adviseren alle bezoekers om een mondkapje te dragen bij het lopen door de school.
We zien en spreken jullie graag morgenavond op onze school aan de Lassuslaan 230.