banner

Onderdeel van het festival ‘Terug naar School’ was de reünie van de RSG ZWOLLE en de Van der Capellen Sg. op zaterdag 3 juni. Een hoogtepunt op die dag was zeker de verrassing die de jeugd in petto had voor een oud-docent.
En dan hebben we het natuurlijk over de heer Peter Smit, 85 jaar en oud-docent op onze school. Hij ondersteunt nog regelmatig het team bij de surveillance. Bijzonder genoeg om hem hierbij eens in het zonnetje te zetten.
En wie zouden dat nou beter kunnen doen dan de jongste leerlingen van onze school?

Meneer Nieuwenhuis verwelkomde meneer Smit op het podium, waarna Ruby, Noor en Pip uit klas 1AHT1 zich voorstelden. Deze twaalfjarigen overhandigden meneer Smit een pakket. Het duurde even voordat het goed verpakte cadeau was uitgepakt.
Er bleek een getekend portret, in pastelkrijt, van hem in te zitten.
Blij en verrast toonde hij het portret aan de aanwezigen.
Hij beloofde de dames dat het een mooi plekje zou krijgen.